fbpx

Voucher na sesję zdjęciową – prezent pełen miłości

zaproszenie na sesję

Voucher na sesję zdjęciową – prezent pełen miłości

Voucher na sesję zdjęciową to prezent pełen miłości. Podaruj ukochanej osobie nietuzinkowy prezent. Sesja w prezencie to nie tylko ładne i eleganckie zaproszenie. To przeżycie, przygoda, wspomnienie. Coś co zostanie na długo.

Dawanie prezentów naszym bliskim daje nam dużo radości. W ten sposób okazujemy nasze uczucia. Tym jednym gestem mówimy tak wiele, kocham Cię, pamiętam o tobie, jesteś dla mnie ważna.

Szukając prezentu starasz się wybrać coś zaskakującego, coś co sprawi, że obdarowywana osoba podziękuje Ci szczerym uśmiechem. Znalezienie idealnego prezentu to czasem nie lada dylemat. Szczególnie teraz, gdy mamy wszystko. Gdy rzeczy są na wyciągnięcie ręki. Zdecydowanie trudniej teraz czymś zaskoczyć. Co kupić przyjaciółce, a co sprawdzi się twojej mamie. A jaki wybrać prezent dla dziadków?

 

Z pomocą przychodzę ja i moje zaproszenia na sesję zdjęciową.

Zaproszenie w formie Vouchera możesz u mnie zamówić wysyłając do mnie wiadomość. Mam dla Ciebie do wyboru kilka eleganckich wzorów, zamówionych specjalnie na tą okazję w Between Studio. Zaproszenia są wypisywane przeze mnie własnoręcznie. Mogę je do ciebie wysłać kurierem za dodatkową opłatą 15 zł lub dostarczam osobiście.

Co jeśli jest to prezent na ostatnią chwilę, lub nie mieszkasz w Warszawie i bliskich okolicach?

Wtedy przygotowuje dla Ciebie zaproszenie na sesję w wersji elektronicznej, które przesyłam ci drogą mailową.

Prezent w postaci Vouchera na sesję zdjęciową to wiele korzyści.

Sesja zdjęciowa w prezencie to coś więcej niż elegancko wykonane zaproszenie. To miłe przeżycie, to fajnie spędzony czas razem, przygoda, to wspomnienie, które pozostanie na długo.

Zaproszenie na sesję jest ważne przez 6 miesięcy od daty zakupu. Można je zrealizować na dowolną sesje, może to być sesja noworodkowa w domu, sesja ciążowa w plenerze, spacer z dziadkami po lesie.

Na jaką okazję sprawdzi się taki prezent? Na każdą.

Często zamawiany jest przy okazji różnych uroczystości np. jako prezent na Chrzest Święty. Poza tym spotykam się z rodzinami, które otrzymały prezent z okazji narodzin dziecka i wtedy jest to sesja noworodkowa. Przykładową sesję noworodkową możesz zobaczyć tu: Domowa sesja noworodkowa – kilka wskazówek

Panowie z kolei zamawiają u mnie sesję w prezencie gdy ich żona/partnerka jet w ciąży. Przykładową sesję ciążową możesz zobaczyć tu: Warsztaty naturalnej fotografii rodzinnej

Voucher za sesję w prezencie
Voucher za sesję w prezencie
Voucher za sesję w prezencie
Voucher za sesję w prezencie
Voucher za sesję w prezencie
Voucher za sesję w prezencie
Voucher za sesję w prezencie

Jeśli i ty szukasz oryginalnego prezentu dla swojej rodziny, koniecznie daj mi znać.