Fotoalbum

Masz wiele zdjęć, ale nie możesz nad nimi zapanować?

Niech zgadnę, są wszędzie, na dyskach, w chmurze, na telefonie? Czy łatwo będzie Ci do nich wrócić za miesiąc, rok albo może dłużej?

Na pewno tak, jeśli zadbasz o ich odpowiednią oprawę.

W mojej ofercie znajdziesz Fotoalbumy polskiej marki Crystal Albums. To zdecydowanie marka nr jeden wśród fotografów. Te Fotoalbumy są elegancje, wykonane z dbałością o szczegół. To właśnie dzięki tej wysokiej jakości będą cieszyć latami podczas częstego ich oglądania.

Oprawy Fotoalbumów są niesamowicie miłe w dotyku. Biorąc je do ręki od razu chce się je dotykać głaskach i miziać. To prawie tak jak z noworodkiem, którego gdy weźmiesz na ręce odrazu chcesz powąchać i pocałować.

Do tego kolorów opraw jest naprawdę sporo, ponad 50 różnych faktur, kolorów. Na pewno odnajdziesz we wzorniku swój ulubiony kolor. Na koniec dodamy grawer lub złote tłoczenie. To sprawi, że ten album nabierze osobistego charakteru.

 

foto albumy w oprawie

Co musisz zrobić, żeby zamówić u mnie album?

Prześlij mi swoje zdjęcia w najlepszej rozdzielczości jaką posiadasz. Mogą to być zdjęcia twoje z wakacji, ale także te zrobione przez innego fotografa. Jeśli będzie to Fotoalbum ze zdjęciami z naszej wspólnej sesji, pomijasz ten etap.
Na podstawie zdjęć zaprojektuje dla Ciebie rozkładówki Fotoalbumu. Ułożę je tak, aby opowiadały twoją historię. Wyślę Ci je do akceptacji. Po akceptacji projektu, poproszę Cię o płatność, a następnie zamówię Fotoalbumy w Crystal Albums.
Gotowe Fotoalbumy zapakuję i prześlę kurierem na wskazany przez Ciebie adres.

Prawda, że brzmi to prosto?

Cennik Fotoalbumów

20×20 cm – 10 rozkładówek – 300 PLN

25×25 cm – 10 rozkładówek – 350 PLN

dodatkowo personalizacja:

grawer – 40 PLN

złote tłoczenie – 40PLN

dodatkowa strona – 10 PLN

Ekoalbum

Zgrabny i lekki Ekoalbum to ekonomiczna alternatywa dla Fotoalbumu. Posiada sztywne karty, które możemy dowolnie spersonalizować. Ekoalbum to świetny pomysł na prezent dla bliskich. Może być pamiątką dla dziadków lub podziekowaniem dla rodziców Chrzestnych.
ekoalbum cennik

Cennik Ekoalbum

20×20 cm – 5 rozkładówek – 150 PLN

20×20 cm – 10 rozkładówek 180 PLN

Odbitki

Jakość dostępnych u mnie odbitek zadziwi Cię. Jedwabny papier, pieknie odwzorowane kolory i do tego biała ramka. To taka wisienka na torcie, która sprawia, że każda fotografia wygląda jak małe dzieło sztuki.

Dodam też, że dzięki wysokiej jakości papieru wydruki można przeglądać tak często jak ma się ochotę. Bez obaw, że pozostaną na nich ślady palców. Takich odbitek nie zamówisz w sieciówce. Zawsze jednak możesz zamówić dodatkowe wydruki u mnie. Sprawisz tym sposobem radość swoim bliskim ofiarując im zdjęcia, które będą mogli włożyć do ramki.

Cennik Odbitek

10×15 – 2.0 PLN

13×19 – 2.5 PLN

15×23 – 3.5 PLN

20×30 – 5.0 PLN

30×40 – 13.0 PLN

odbitki cennik