fbpx

Zamień pliki ze zdjęciami w rodzinne skarby

Za 20 lat zdecydowanie przyjemniej będzie dać wnukom do ręki album ze zdjęciami, niż prosić, żeby poczekali, aż znajdziesz odpowiedni plik na właściwym dysku twardym.

Fotoalbumy, odbitki, pudełka na zdjęcia – sprawdź moją ofertę

1. Fotoalbumy na zdjęcia:

 Masz wiele zdjęć, ale nie możesz nad nimi zapanować?

Niech zgadnę, są wszędzie, na dyskach, w chmurze, na telefonie?
Czy łatwo będzie Ci do nich wrócić za miesiąc, rok albo może dłużej?

Na pewno tak, jeśli zadbasz o ich odpowiednią oprawę.

W mojej ofercie znajdziesz Fotoalbumy polskiej marki Crystal Albums. To zdecydowanie marka numer jeden wśród fotografów. Te Fotoalbumy na zdjęcia są elegancje, wykonane z dbałością o szczegół. To właśnie dzięki tej wysokiej jakości będą cieszyć latami podczas częstego ich oglądania.

Oprawy Fotoalbumów są niesamowicie miłe w dotyku. Biorąc je do ręki od razu chce się je dotykać, głaskach i miziać.  Do tego kolorów opraw jest ponad 50 różnych faktur i kolorów. Na pewno odnajdziesz  swój ulubiony kolor. Mój ulubiony i najczęściej zamawiany przez moich klientów to kolor łososiowy, który znajdziesz  na zdjęciu obok.
Dopełnieniem fotoalbumu na zdjęcia może być  grawer lub złote tłoczenie. To sprawi, że ten album nabierze Twojego osobistego charakteru.

 

fotoalbumy w oprawie z tkaniny - fotoalbum na zdjęcia

Co musisz zrobić, żeby zamówić u mnie Fotoalbum na zdjęcia?

Prześlij mi swoje zdjęcia w najlepszej rozdzielczości jaką posiadasz. Mogą to być zdjęcia twoje z wakacji, ale także te zrobione przez innego fotografa. Jeśli będzie to Fotoalbum ze zdjęciami z naszej wspólnej sesji, pomijasz ten etap.
Na podstawie zdjęć zaprojektuje dla Ciebie rozkładówki Fotoalbumu. Ułożę je tak, aby opowiadały twoją historię. Wyślę Ci je do akceptacji. Po akceptacji projektu, poproszę Cię o płatność, a następnie zamówię Fotoalbumy w Crystal Albums.
Gotowe Fotoalbumy zapakuję i prześlę kurierem na wskazany przez Ciebie adres.

Prawda, że brzmi to prosto?

Cennik Fotoalbumu

20×20 cm – 10 rozkładówek – 350 PLN

25×25 cm – 10 rozkładówek – 530 PLN

dodatkowo personalizacja:

grawer – 40 PLN

złote tłoczenie – 40 PLN

dodatkowa strona – 20 PLN

2. Ekoalbum:

Zgrabny i lekki Ekoalbum to ekonomiczna alternatywa dla Fotoalbumu. Posiada sztywne karty, które możemy dowolnie spersonalizować. Ekoalbum to świetny pomysł na prezent dla bliskich. Może być pamiątką dla dziadków lub podziekowaniem dla rodziców Chrzestnych.
ekoalbum cennik

Cennik Ekoalbum

20×20 cm – 5 rozkładówek – 180 PLN

20×20 cm – 10 rozkładówek 240 PLN

3. Pudełka na zdjęcia:

Eleganckie pudełko na zdjęcia może być świetną alternatywą dla albumu. Schowasz w nim swoje ulubione wydrukowane zdjęcia. Pudełko jest bardzo pojemne i pomieści także inne Twoje skarby   jak zdjęcie z usg gdy byłaś w ciąży czy bransoletkę twojego malucha, którą nosił w szpitalu.
Pudełko jest w rozmiarze 15×23 cm. Możesz wybrać jeden z 18 kolorów. Dzięki grawerowi lub tłoczeniu Twoje pudełko będzie unikalne.

Cena pudełka na zdjęcia z grawerem lub tłoczeniem: – 230 zł

eleganckie pudełko na zdjęcia
eleganckie pudełko na zdjęcia
eleganckie pudełko na zdjęcia

4. Odbitki:

Jakość dostępnych u mnie odbitek zadziwi Cię. Jedwabny papier, pieknie odwzorowane kolory i do tego biała ramka. To taka wisienka na torcie, która sprawia, że każda fotografia wygląda jak małe dzieło sztuki.

Dodam też, że dzięki wysokiej jakości papieru wydruki można przeglądać tak często jak ma się ochotę. Bez obaw, że pozostaną na nich ślady palców. Takich odbitek nie zamówisz w sieciówce. Zawsze jednak możesz zamówić dodatkowe wydruki u mnie. Sprawisz tym sposobem radość swoim bliskim ofiarując im zdjęcia, które będą mogli włożyć do ramki.

Cennik Odbitek:

10×15 – 2.0 PLN

13×19 – 2.5 PLN

15×23 – 3.5 PLN

20×30 – 5.0 PLN

30×40 – 13.0 PLN

odbitki cennik