oferta-sesja-ciazowa-glowne

Naturalna fotografia ciążowa lifestyle – Warszawa i okolice

Fotografując Was podczas sesji ciążowej skupiam się przede wszystkim na waszej codzienności, waszej bliskości, uczuciach. Chcę zachować dla was jak najwięcej wspomnień z okresu związanego z oczekiwaniem na przyjście waszego maleństwa. Wspomnień nie tylko związanych z brzuszkiem ale przede wszystkim przedstawiających was, wasze życie, wasz dom. Moje sesje ciążowe są zawsze wyluzowane, naturalne, spontaniczne.

Dodatkowo, z racji tego, że sama trzykrotnie byłam w ciąży, wiem jak ważne jest pokazanie przyszłej mamy w jak najbardziej kobiecy sposób. Dlatego w mojej fotografii ciążowej nie zabraknie zdjęć samej przyszłej mamy, tak aby i ona poczuła się pięknie, kobieco i wyjątkowo.

Sesja ciążowa – miejsce

Na sesję zdjęciową możemy umówić się w waszym domu/mieszkaniu. Jeśli podobają wam się naturalne, luźne kadry, zaproście mnie do waszego świata. Chętnie sfotografuje was z przyszłym rodzeństwem, z czworonożnymi przyjaciółmi w otoczeniu, w którym czujecie się najswobodniej.

Jako alternatywę, mogę zaproponować wam jedno z moich sprawdzonych plenerowych miejsc na terenie Warszawy. Chętnie spotkam się z Wami również w waszych ulubionych miejscach. Zaproście mnie na spacer po lesie, po parku lub po jednej z warszawskich plaż.

oferta_sesja-ciazowa-2
oferta_sesja-ciazowa-3

Kiedy najlepiej umówić się na sesję ciążową lifestyle?

Najlepszy termin na sesję ciążową jest między 7 a 8 miesiącem. Jest to oczywiście termin umowny, wszystko tak naprawdę zależy od tego jak przebiega twoja ciąża. Proponuje jednak nie zostawiać tego na ostatni moment. W 9 miesiącu czujecie się już często bardziej zmęczone, spuchnięte, myślicie jedynie o rozwiązaniu. Dodatkowo warto nie odwlekać tego ponieważ czasem zdarza się, że maleństwo pojawia się na świecie wcześniej niż zaplanowane.

Fotografia ciążowa Warszawa – już teraz umów się na waszą sesję.

Mam na imię Ola i jestem fotografem rodzinnym. Moich klientów odwiedzam w Warszawie i okolicach, chętnie też podróżuje. Moje ulubione fotografie to te, przedstawiające emocje, opowiadające historie Waszej codzienności. Najczęściej spotykam się z wami na sesjach rodzinnych, noworodkowych i ciążowych, oraz podczas spotkań okolicznościowych jak roczek lub chrzest.