fbpx

Fotograf na Chrzest Warszawa

Reportaż z Chrztu Warszawa i okolice

 

Chrzest Święty to niewątpliwie jeden z ważniejszych dni w życiu wszystkich, którzy mają dzieci. To także okazja do świętowania w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół oraz możliwość spotkań wielopokoleniowych.

Ten dzień jest zawsze pełen emocji, pięknych momentów.  Często niestety się zdarza, że z powodu natłoku wydarzeń w tym dniu, nie udaje się wam wiele zapamiętać z tego wydarzenia. Dlatego warto zdecydować się na profesjonalny reportaż z Chrztu. Reportaż przedstawia Chrzest od zupełnie innej strony niż zdjęcia pozowane. Dzięki tej wyjątkowej formie fotografii możemy zerknąć za kulisty jednego z najważniejszych Dni w życiu Waszej rodziny i naprawdę dobrze go zapamiętać. Dlatego reportaż przedstawiający Chrzest – od przygotowań w zaciszu domu, przez uroczystość kościelną, aż po przyjęcie w gronie rodziny – to naprawdę wyjątkowy prezent, jaki możecie podarować sobie i swojemu dziecku. 

Jak wygląda moja praca w dniu reportażu z Chrztu?

Najczęściej spotykam się z wami podczas przygotowań do ceremonii. Dzięki temu mogę uchwycić was w naturalnym otoczeniu, w waszym domu wśród bliskich wam osób. To wtedy powstają najczęściej najpiękniejsze rodzinne kadry.
To także moment na sfotografowanie przygotowania się, ubierania, wszystkich detali, które są nierozerwalną częścią waszej historii w tym dniu.

 

ubranko do chrztu dla chłopca
mama z tatą ubierają córkę do chrztu
mama łaskocze dwóch małych chłopców na łóżku
ubranko do chrztu dla dziewczynki
rodzina z małymi dziećmi siedzi razem na łóżku podczas przygotowań do chrztu
tata całuje niemowlę w czółko podczas przygotowań do chrztu

Następnie udaje się z wami do kościoła, gdzie towarzysze wam podczas mszy. Stoję zazwyczaj z boku obserwująć Was i wyłapująć ciekawe momenty jak również te najważniejsze chwilę. W Waszej galerii na pewno nie zabraknie zdjęć z polewania główki waszego dziecka. Po mszy zachęcam Was do zrobienia zdjęć rodzinnych. Mogą to być zdjęcia z rodzicami chrzestnymi na tle ołtarza, jak również zdjęcia babcią czy dziadkiem na tle zieleni w okolicach kościoła. 

ojciec chrzestny zapala świece od paschału podczas chrztu
naczynia do polewania główki podczas chrztu
polewanie główki dziecka podczas chrztu
ksiądz robi znak krzyża dziecku na głowie podczas chrztu

Po mszy bardzo chętnie będę Wam także towarzyszyć na przyjęciu. Zazwyczaj podczas mojej obecnoci w restauracji wykonuje dla Was sesję rodzinną oraz zdjęcia luźne, reportażowe, niepozowane.  Tego typu spotkania rodzinne to idealna okazja, żeby nadrobić zaległe zdjęcia z dawno niewidzianą ciocią czy pradziadkiem. W trakcie przyjęcia jestem do waszej dyspozycji i wykonam dla Was takie zdjęcia, jakie będziecie chcieli. Jestem cały czas blisko was, obserwuje najciekawsze momenty i zapamiętuje je dla Was.

zabawne zdjęcie rodzinne podczas przyjęcia chrztu
zdjęcie tortu podczas przyjęcia z chrztu
zdjęcie rodzinne przy torcie podczas przyjęcia z okazji chrztu

Fotograf na Chrzest – z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować termin?

Najbezpieczniej zarezerwować termin dla reportażu z minimum dwumiesięcznym wyprzedzeniem jeśli chcesz  mieć gwarancję mojej dostępności. Nie w każdą niedzielę jestem do dyspozycji.

W celu rezerwacji terminu pobieram zadatek 200 zł.
Wszystkie zdjęcia, które przekazuję poddane są obróbce graficznej. Nie przekazuję zdjęć w formacie RAW.

Wykonuję również reportaże z innych uroczystości takich jak komunia czy urodzin. Napisz do mnie, jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej. 

mama tuli niemowlę w ramionach
mama dotyka główki niemowlęcia, które płacze
sukienka do chrztu na niemowlaka
mama przytula niemowlę na rękach
tata trzyma niemowlę na ręku i karmi je butelką

Przeczytaj na moim blogu

Reportaż z Chrztu – Czego możesz się spodziewać?

Reportaż z Chrztu – Czego możesz się spodziewać?

Reportaż z Chrztu - Czego możesz się spodziewać?  Wybór fotografa na Chrzest to często  nie lada trudne zadanie. Pytając Was o to jak do mnie trafiliście, okazuje się, że najczęściej poprzez polecenia. Cieszy mnie to ogromnie, bo oznacza to, że moi klienci są...

Rozalka – Reportaż zdjęcia z chrztu

Rozalka – Reportaż zdjęcia z chrztu

Rozalka - reportaż zdjęcia z chrztu  Marzą Ci się rodzinne zdjęcia, pełne pięknych i naturalnych emocji? Chciałabyś nadrobić zaległości i sfotografować Wasze dzieci z dziadkami? Do tej pory nie miałaś okazji skorzystać z usług profesjonalnego fotografa?  ...

Reportaż z Chrztu – mały Józio

Reportaż z Chrztu – mały Józio

Reportaż z Chrztu WarszawaW pierwszy weekend lutego miałam okazję fotografować Józia i jego rodzinę w ważnym momencie jego życia. Zbiegły się dwa wydażenia,  przyjęcie sakramentu Chrztu oraz pierwsze urodziny.  Chrzest odbył się w pięknym  kościele pw. Zwiastowania...

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalnego fotografa podczas chrztu?

Chrzest to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny. To dzień pełen wzruszeń, radości, spotkań rodzinnych i wielu niezapomnianych chwil. Oto kilka powodów dla których warto na ten dzień zaprosić doświadczonego fotografa rodzinnego.

  1. Profesjonalizm i doświadczenie

Doświadczenie fotografa podczas reportażu z chrztu pozwoli Wam skupić się na samej ceremonii. Nie musisz stresować się, że umknie Ci jakiś ważny moment. Profesjonalny fotograf potrafi dostosować się do zmieniających się warunków, by uchwycić każdy uśmiech, łzę radości czy delikatne gesty, które sprawiają, że chrzest staje się niepowtarzalnym wydarzeniem.

  1. Artystyczne spojrzenie

Fotograf to nie tylko osoba trzymająca aparat – to artysta, który potrafi zobaczyć coś wyjątkowego nawet w najzwyklejszych momentach. Jego artystyczne spojrzenie sprawi, że Wasze zdjęcia z chrztu staną się nie tylko dokumentacją, ale również prawdziwym dziełem sztuki, które będziecie chcieli oglądać i wspominać przez lata.

  1. Spokój i komfort

Ważne jest, abyście podczas chrztu mogli skupić się na chwili i przeżywać ją w pełni, nie martwiąc się o to, czy uda Wam się uchwycić ten ważny moment. Fotograf zadba o to i stworzy dla Was pamiątkę.

  1. Wyjątkowe wspomnienia

Inwestycja w fotografa podczas chrztu to także inwestycja w wyjątkowe wspomnienia. Zdjęcia są nie tylko sposobem na zachowanie pięknych chwil, ale również na dzielenie się nimi z bliskimi i pokoleniami w przyszłości.

Pamiętajcie, że chwile są ulotne, ale zdjęcia pozostają. Dlatego warto zaufać profesjonalnemu oku i umiejętnościom fotografa, byście mogli cieszyć się pięknymi wspomnieniami z chrztu Waszego dziecka przez lata.

oferta-sesja-chrzest
opaska i buciki na chrzest dla dziewczynki

Fotograf na Chrzest Warszawa – już teraz zarezerwuj swój termin!

Mam na imię Ola i jestem fotografem rodzinnym. Moich klientów odwiedzam w Warszawie i okolicach, chętnie też podróżuje. Moje ulubione fotografie to te, przedstawiające emocje, opowiadające historie Waszej codzienności. Najczęściej spotykam się z wami na sesjach rodzinnych, noworodkowych i ciążowych, oraz podczas spotkań okolicznościowych jak roczek lub chrzest.