oferta-sesja-chrzest-banner

Reportaż z Chrztu – Warszawa i okolice

Chrzest Święty to niewątpliwie jeden z ważniejszych dni w życiu wszystkich, którzy mają dzieci. To także okazja do świętowania w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół oraz możliwość spotkań wielopokoleniowych.

Ten dzień jest zawsze pełen emocji, pięknych momentów.  Często niestety się zdarza, że z powodu natłoku wydarzeń w tym dniu, nie udaje się wam wiele zapamiętać z tego wydarzenia. Dlatego warto zdecydować się na profesjonalny reportaż z Chrztu. Reportaż przedstawia Chrzest od zupełnie innej strony niż zdjęcia pozowane. Dzięki tej wyjątkowej formie fotografii możemy zerknąć za kulisty jednego z najważniejszych Dni w życiu Waszej rodziny i naprawdę dobrze go zapamiętać. Dlatego reportaż przedstawiający Chrzest – od przygotowań w zaciszu domu, przez uroczystość kościelną, aż po przyjęcie w gronie rodziny – to naprawdę wyjątkowy prezent, jaki możecie podarować sobie i swojemu dziecku. 

Jak wygląda moja praca w dniu reportażu z Chrztu?

Najczęściej spotykam się z wami podczas przygotowań do ceremonii. Dzięki temu mogę uchwycić was w naturalnym otoczeniu, w waszym domu wśród bliskich wam osób. To wtedy powstają najczęściej najpiękniejsze rodzinne kadry.
To także moment na sfotografowanie przygotowania się, ubierania, wszystkich detali, które są nierozerwalną częścią waszej historii w tym dniu.

Następnie udaje się z wami do kościoła, gdzie towarzysze wam podczas mszy oraz później na przyjęcie.
Podczas tego dnia jestem dla was niewidoczna. Obserwuje was i dokumentuje ważne momenty, gesty, spojrzenia. Moje reportaże z chrztu są zawsze pełne bliskości i emocji.

Fotografia: Chrzest – Warszawa i okolice

Zdecydowaliście się sami wykonać zdjęcia z Chrztu waszej Pociechy? Fotograf na Chrzest kojarzy się wam z osobą, która ingeruje w przebieg uroczystości, układa zaplanowane kadry i wykonuje zdjęcia zgodnie z pewnym ogólnie przyjętym schematem?

Od początku swojej profesjonalnej kariery staram się pracować zupełnie inaczej. Dzięki temu oferowana fotografia jest prawdziwa, przepełniona emocjami i przywodzi na myśl chwile, które tego dnia wydarzyły się naprawdę. Jako fotograf na Chrzest nie jestem pierwszą osobą, na której skupia się uwaga gości. Przeciwnie. Pracuję dyskretnie. W taki sposób, aby moja obecność w żaden sposób nie wpływała na przebieg uroczystości, czy Wasze naturalne reakcje.

oferta-sesja-chrzest-4
oferta-sesja-chrzest

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować termin?

Najbezpieczniej zarezerwować termin dla reportażu z minimum dwumiesięcznym wyprzedzeniem jeśli chce się mieć gwarancję mojej dostępności. Nie w każdą niedzielę jestem do dyspozycji.

W celu rezerwacji terminu pobieram zadatek 200 zł.
Wszystkie zdjęcia, które przekazuję poddane są obróbce graficznej. Nie przekazuję zdjęć w formacie RAW.

Wykonuję również reportaże z innych uroczystości, urodzin, a także sesje ciążowe, sesje noworodkowe czy fotografię rodzinną. Cena i charakter mojej pracy będzie zbliżony do reportażu z chrztu.

Reportaż z Chrztu Warszawa – już teraz zarezerwuj termin

Mam na imię Ola i jestem fotografem rodzinnym. Moich klientów odwiedzam w Warszawie i okolicach, chętnie też podróżuje. Moje ulubione fotografie to te, przedstawiające emocje, opowiadające historie Waszej codzienności. Najczęściej spotykam się z wami na sesjach rodzinnych, noworodkowych i ciążowych, oraz podczas spotkań okolicznościowych jak roczek lub chrzest.