fbpx

Cześć, jestem Ola.

Zdecydowanie lepiej wychodzi mi robienie zdjęć niż pisanie o sobie , ale skoro mamy się spotkać opowiem Ci kilka słów o sobie.

Jestem mamą trójki dzieci, Maksa, Mai i Miłosza. Lubię spędzać czas na powietrzu, spacerując, biegając, bawiąc się z moimi dziećmi. To zresztą dzięki nim rozpoczęłam swoją przygodę z fotografią. Poczułam, że fotografia jest dla mnie lekarstwem na upływający szybko czas. Dzięki niej mogę zatrzymać, chociaż na chwilę momenty i wracać do nich kiedy tylko mam ochotę.

mój portret z aparatem w ręku

Dzień zaczynam od czarnej kawy, często praktykuje jogę, na śniadanie jem częśto owsiankę. 🙂 Lubię muzykę Mumford & Sons, podcasty True Crime oraz książki Kristin Hannah.


Na długo zanim zostałam fotografem rodzinnym zrobiłam sobie roczną przerwę w studiach pracując jako au pair w przepięknym Fryburgu. Polubiłam wtedy bardzo pracę z dziećmi. Potem przez wiele lat pracowałam w korporacji, przechodząc przez różne działy i stanowiska.  Teraz łączę te wszystkie umiejętności pracując na własnych zasadach jako fotografka rodzinna. W tym roku minie 7 lat od kiedy zdecydowałam się iść właśnie tą drogą.

Z natury jestem wrażliwą optymistką. Bardzo łatwo się wzruszam, długo przeżywam emocje.

Dlaczego naturalna fotografia rodzinna?

Bo to właśnie ten rodzaj fotografii oddaje Waszą prawdziwą codzienność.  Wspomnienia to coś więcej niż sztuczny, wypolerowany photoshopem uśmiech do zdjęcia. Naturalna fotografia rodzinna to zatrzymana w kadrze historia waszej miłości, bliskości, tego co lubicie robić razem . To wspólne wygłupy, łaskotanie, całowanie jednym słowem radość z bycia razem. Te wszytkie spontaniczne momenty chcę właśnie uchwycić dla Ciebie !

Zapraszam Cię do obejrzenia jak wygląda moja praca.

Mam na imię Ola i jestem fotografem rodzinnym. Moich klientów odwiedzam w Warszawie i okolicach, chętnie też podróżuje. Moje ulubione fotografie to te, przedstawiające emocje, opowiadające historie Waszej codzienności. Najczęściej spotykam się z wami na sesjach rodzinnych, noworodkowych i ciążowych, oraz podczas spotkań okolicznościowych jak roczek lub chrzest.