Cześć, jestem Ola !

 

 

Zdecydowanie lepiej wychodzi mi robienie zdjęć niż pisanie o sobie , ale skoro mamy się spotkać powiem Wam kilka słów o sobie.

Jestem mamą trójki maluchów, lubię spędzać czas na powietrzu, spacerując, biegając, bawiąc się z moimi dziećmi. To zresztą  dzięki nim rozpoczęłam swoją przygodę z fotografią i to one są dla mnie największą inspiracją.

Dzień zaczynam od kawy, często praktykuje jogę, na śniadanie jem zawsze owsiankę.

Na długo zanim zostałam fotografem rodzinnym zrobiłam sobie roczną przerwę w studiach pracując jako au pair w przepięknym Fryburgu . Potem przez wiele lat pracowałam w korporacji, przechodząc przez różne działy i stanowiska… Teraz łączę te wszystkie umiejętności prowadząc własną działalność fotograficzną.

Jestem wrażliwą optymistką. Bardzo łatwo się wzruszam i długo przeżywam emocje.

ola-nguyen-o-mnie1

Dlaczego naturalna fotografia rodzinna?

Bo to właśnie ten rodzaj fotografii oddaje Waszą prawdziwą codzienność. Wspomnienia to coś więcej niż sztuczny, wypolerowany photoshopem uśmiech do zdjęcia. Naturalna fotografia rodzinna to zatrzymana w kadrze historia waszej miłości, bliskości, tego co lubicie robić razem . To wspólne wygłupy, łaskotanie, całowanie jednym słowem radość z bycia razem i….. ja to Wasze spontaniczne i naturalne zachowanie uchwycę.

Zapraszam Was do obejrzenia jak wygląda moja praca.

Mam na imię Ola i jestem fotografem rodzinnym. Moich klientów odwiedzam w Warszawie i okolicach, chętnie też podróżuje. Moje ulubione fotografie to te, przedstawiające emocje, opowiadające historie Waszej codzienności. Najczęściej spotykam się z wami na sesjach rodzinnych, noworodkowych i ciążowych, oraz podczas spotkań okolicznościowych jak roczek lub chrzest.