fbpx

Reportaż z Chrztu – mały Józio

Reportaż z Chrztu Warszawa

W pierwszy weekend lutego miałam okazję fotografować Józia i jego rodzinę w ważnym momencie jego życia. Zbiegły się dwa wydażenia,  przyjęcie sakramentu Chrztu oraz pierwsze urodziny.  Chrzest odbył się w pięknym  kościele pw. Zwiastowania Pańskiego na warszawskim Rakowcu. Po ceremonii udaliśmy się na przyjęcie do restauracji „Kwintesencja”, która znajdowała się w pobliżu . Zapraszam do obejrzenia zdjęć dokumentujących ten dzień.

reportaż z chrztu fotograf warszawa

Reportaż z Chrztu Warszawa – jak wygląda moja praca podczas mszy?

Podczas mszy stoję zawsze blisko Was możliwie niewidoczna. Obserwuję Was i zapamiętuje najważniejsze  momenty  podczas ceremoni. Będzie to znak krzyża na czole dziecka, polanie główni wodą święconą, nałożenie szatki przez matkę chrzestną czy zapalenie świecy od Paschału. Przed mszą otrzymacie ode mnie kilka wskazówek gdzie usiąść w kościele, jak trzymać najlepiej dziecko, tak aby wasze zdjęcia wyszły najlepiej. Po mszy świętej proponuje zawsze zrobienie zdjęć grupowych na tle ołtarza lub na zewnątrz w okolicy kościoła.

Sesja zdjęciowa Chrzest  – co mogę zrobić dla Was na przyjęciu

Podczas przyjęcia na początku obserwuje Wasze przywitanie, życienia składane maluchowi i wręczenie prezentów. Później czekam aż zjecie posiłek. Nie fotografuje Was jak siedzicie przy stole. Po obiedzie zachęcam do zrobienia zdjęć rodzinnych. To świetny moment na nadrobie zaległości i stworzenie fajnej pamiątki. Na zdjęciach mogą znaleść się wszyscy goście, babcie i dziadkowie, Wasi przyjaciele, dawno niewidziane ciocie, rodzicie chrzestni i inni goście. Takie zdjęcia mogą później posłużyć jako fajny prezent i podziękowanie dla gości.

Fotograf na chrzest cena 

Cena reportażu z chrztu zależy od tego na jakich zdjęciach najbardziej Wam zależy. Czy chcielibyście uwiecznić moment przygotowań do chrztu w domu, samą mszę, czy także przyjęcie podczas chrztu. Szczegółowy cennik znajdziej w zakładce CENNIK SESJI.

Reportaż z Chrztu Warszawa – napisz do mnie i zapytaj o wolny termin na Twój reportaż z Chrztu

Mam na imię Ola i jestem fotografem rodzinnym. Moich klientów odwiedzam w Warszawie i okolicach, chętnie też podróżuje. Moje ulubione fotografie to te, przedstawiające emocje, opowiadające historie Waszej codzienności. Najczęściej spotykam się z wami na sesjach rodzinnych, noworodkowych i ciążowych, oraz podczas spotkań okolicznościowych jak roczek lub chrzest.