fbpx

Albumy na zdjęcia – skarbnica rodzinnych wspomnień

Albumy na zdjęcia - skarbnica rodzinnych wspomnień

Albumy na zdjęcia – skarbnica rodzinnych wspomnień

Uśmiech zatrzymany na ułamek sekundy w obiektywie mojego aparatu to największa radość, jaką czerpię z pracy fotografa. Jednak prawdziwą satysfakcję daje mi szczęście i wzruszenie moich klientów, które obserwuję, gdy oglądają gotowe zdjęcia z naszych wspólnych sesji. Ostatnio coraz częściej zastanawiam się, gdzie trafią te wyjątkowe fotografie: czy zostaną oprawione w ramki lub wklejone do rodzinnego albumu na zdjęcia? A może zostaną zarchiwizowane na dysku komputera…?
Aby pomóc Wam podjąć właściwą decyzję, przygotowałam specjalną ofertę przepięknych albumów na zdjęcia, które będą wymarzoną oprawą dla Waszych rodzinnych fotografii. A dlaczego wciąż warto drukować zdjęcia?

Wywołane zdjęcia przywołują wyjątkowe wspomnienia

To niesamowite, ale za każdym razem, gdy biorę do ręki album, otwiera się przede mną magiczny świat pełen wspomnień. Patrząc na wywołane zdjęcia, przypominają mi się nie tylko piękne chwile, ale również mnóstwo detali, które wydawać by się mogło, już dawno przepadły w mojej pamięci. Przeżywam te wydarzenia na nowo i, co najciekawsze, zawsze trochę inaczej. Dyskusji i śmiechom nie ma końca, gdy każdy opowiada swoją wersję wydarzeń. Dzięki temu jesteśmy bliżej i uczymy nasze dzieci, jak właściwie pielęgnować rodzinne wspomnienia.

Jeszcze jeden powód, aby spędzić czas w realu

A teraz wyobraźcie sobie, że siedzicie wygodnie w domowym zaciszu w towarzystwie swoich pociech i zamiast nad albumem ze zdjęciami pochylacie się nad… tabletem. Przekopujecie się przez setki nieuporządkowanych i niewyraźnych zdjęć, aby znaleźć te udane – i tak mija kolejna godzina spędzona przed ekranem. Jestem przekonana, że nie do końca o to Wam chodzi. Odłóżcie więc tablet i zapomnijcie na chwilę o cyfrowym świecie. W albumie Wasze zdjęcia będą uporządkowane i zawsze pod ręką, aby towarzyszyć Wam podczas rodzinnych spotkań. Wasze dzieci w przyszłości podziękują Wam za ten czas spędzony bez elektronicznych gadżetów, przepełniony wspomnieniami.

Zdjęcia w albumie są wieczne i bezpieczne

Są jeszcze dwie bardzo ważne zalety wywoływania zdjęć, o których w zdigitalizowanym świecie łatwo zapominamy – trwałość i bezpieczeństwo naszych rodzinnych fotografii. Na pewno pamiętacie, jak 20 lat temu do zapisywania plików wykorzystywaliśmy dyskietki, ale zaledwie dekadę później głównym nośnikiem danych stały się płyty CD. Tych ostatnich z kolei prawie nikt już dzisiaj nie używa, wgrywając zdjęcia na chmurę. Gdzie będziecie szukać swoich zdjęć za kolejnych 10 lat? I jak bezpieczne tam będą?

Wywołując Wasze ulubione zdjęcia, możecie zapomnieć o szyfrowaniu danych. Wystarczy, że wskażecie kolor okładki, a ja przygotuję dla Was idealny album z naszej wspólnej sesji. Materiałowa oprawa nada zdjęciom ponadczasowego charakteru, a sztywne strony zapobiegną zniszczeniom. Możecie wybierać spośród X kolorów i tkanin, które będą pięknie wyglądać w każdym wnętrzu.

Jeśli chciałabyś stworzyć taki piękny i elegancki Fotoalbum napisz do mnie. Sprawdź także ofertę moich albumów.

Mam na imię Ola i jestem fotografem rodzinnym. Moich klientów odwiedzam w Warszawie i okolicach, chętnie też podróżuje. Moje ulubione fotografie to te, przedstawiające emocje, opowiadające historie Waszej codzienności. Najczęściej spotykam się z wami na sesjach rodzinnych, noworodkowych i ciążowych, oraz podczas spotkań okolicznościowych jak roczek lub chrzest.