fbpx
oferta-sesja-rodzinna-banner

fotografia rodzinna warszawa

sesja rodzinna warszawa

plenerowa sesja rodzinna

sesja fotograficzna z dziećmi

Naturalna fotografia rodzinna lifestyle – Warszawa i okolice

Podczas sesji rodzinnej skupiam się na uchwyceniu prawdziwych momentów z waszego życia i pokazaniu was takimi jakimi jesteście. W trakcie naszej sesji nigdy nie będę was ustawiać w nienaturalnych pozach. Zamiast tego wolę spędzić z wami trochę czasu, tak aby uchwycić spontaniczny wybuch śmiechu czy naturalny uśmiech, wasze uczucia wyrażane przez proste gesty i dotyk. Dzięki temu udokumentuje waszą codzienność, wspólny czas razem, chwile do których będziecie mogli wrócić z chęcią w przyszłości. Jestem przekonana, że takie sesje rodzinne na długo zapadną w Waszej pamięci jako przyjemne doświadczenie, a zarazem pretekst do spędzenia dodatkowych kilku chwili w gronie najbliższych. Co ważne, fotografia rodzinna będąca efektem tak przygotowanej sesji jest fotografią naturalną, niestudyjną i niepozowaną.

Patrząc na zdjęcie chce pamiętać zawsze moment, okoliczności, w których dane zdjęcie powstało. Dlatego tak ważne jest dla mnie, żeby moment zatrzymany na waszym zdjęciu kojarzył się z miłym doświadczeniem, z mile spędzonym czasem, a fotografia rodzinna była jego uchwyceniem. Sesja rodzinna ma być dla was dobrą zabawą, a zdjęcia które podczas niej powstają pięknym dodatkiem. To sprawi, że chętnie będziecie sięgać po swoje zdjęcia rodzinne i dzielić się nimi w gronie najbliższych i przyjaciół. Być może tak przygotowana sesja zdjęciowa rodzinna stanie się pretekstem do wykonania spersonalizowanych kart świątecznych i okolicznościowych?

Gdzie może odbyć się wasza sesja rodzinna?

Fotografie rodzinne wykonuje zarówno w waszych domach jak i w plenerze.
Jeśli czujecie się bardziej komfortowo w waszych czterech ścianach, chętnie odwiedzę was z aparatem w waszym mieszkaniu. Jeśli natomiast bardziej podobają wam się zdjęcia z plenerze podczas złotej godziny, zaproponuję wam jedno z moich kameralnych miejsc w plenerze. Sesje rodzinne plenerze możemy wykonać niezależnie od pory roku. Jesienią tłem dla waszych zdjęć mogą być kolorowe liście w parku, zimą wspólna zabawa w lepienie bałwana… Sesje rodzinne w plenerze są bardzo dynamiczne, a najciekawsze zdjęcia często powstają w najmniej spodziewanych momentach. Nie oznacza to bynajmniej, że sesja zdjęciowa rodzinna w domowym zaciszu będzie monotonna. 

Jeśli nie jesteście zdecydowani, które miejsce na fotografię rodzinną jest dla was najbardziej odpowiednie, zajrzyjcie do zakładki pytania i odpowiedzi, która pomoże wam zdecydować. Tam podpowiadam osobom planującym sesje rodzinne na co zwrócić uwagę wybierając scenerię oraz przygotowując się do samej sesji tak, aby wasza fotografia rodzinna była dokładnie taka, jaką sobie wymarzyliście. Co bardzo ważne, na sesje rodzinne warto zakładać odzież schludną, ale wygodną. Taką, która nie krępuje ruchów i nie ogranicza Waszej naturalnej ekspresji. Odpowiednio dobrany strój sprawia, że sesja rodzinna jest przyjemna, a fotografia atrakcyjna.

oferta_sesja-rodzinna-8
oferta-sesja-rodzinna

Fotografia rodzinna jako uzupełnienie innych sesji

Fotografia rodzinna często stanowi uzupełnienie innych sesji zdjęciowych. Okazję do wspólnych rodzinnych zdjęć chętnie wykorzystują rodzice, umawiający sesje noworodkowe oraz zamawiający reportaż z Chrztu. Doskonałym pretekstem do niezwykle osobistej i intymnej sesji rodzinnej jest także sesja ciążowa. Sesja rodzinna może stanowić również dopełnienie sesji Komunijnej lub sesji świątecznej. Rodzinne sesje świąteczne możemy wykonać z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Świąt Wielkanocnych. 

Fotografia rodzinna Warszawa – już teraz umów się na waszą sesję.

oferta-sesja-rodzinna

Wykonuję również sesje ciążowe, sesje noworodkowe, reportaże z chrztu oraz inne sesje okolicznościowe.

oferta-sesja-rodzinna

Mam na imię Ola i jestem fotografem rodzinnym. Moich klientów odwiedzam w Warszawie i okolicach, chętnie też podróżuje. Moje ulubione fotografie to te, przedstawiające emocje, opowiadające historie Waszej codzienności. Najczęściej spotykam się z wami na sesjach rodzinnych, noworodkowych i ciążowych, oraz podczas spotkań okolicznościowych jak roczek lub chrzest.