fbpx

Sesja pokoleniowa – sposób na budowanie rodzinnych więzi

sesja pokoleniowa w Warszawie
sesja pokoleniowa warszawa

Budowanie więzi rodzinnych na sesji pokoleniowej

W dzisiejszym zabieganym świecie zdaża się, że brakuje nam czasu na  budowanie więzi między pokoleniami.  Sesje pokoleniowe to doskonała okazja, aby spędzić czas razem, dzielić się wspomnieniami i wzmacniać więzy między członkami rodziny.

Podczas takiej sesji możecie rozmawiać  o historii rodziny, słuchać opowieści dziadków i dzielić się własnymi doświadczeniami. To nie tylko wspaniała okazja do nauki i zrozumienia, ale także możliwość budowania wspólnych wspomnień, które będą długo trwać.

Sesje pokoleniowe mogą obejmować różnorodne aktywności, takie jak wspólny spacer,  gotowanie, odwiedzenie studia, tworzenie rodzinnych albumów.  Ważne jest, aby każdy członek rodziny czuł się zaangażowany i doceniony.

Niech sesje pokoleniowe staną się stałym elementem życia rodzin, aby umocnić więzy, przekazywać historię i cieszyć się z czasu spędzonego razem. Połączmy się jako rodzina i czerpmy radość z budowania wspólnych wspomnień!

Sesja rodzinna pokoleniowa – przygotowania

Pewnie zastanawiasz się czy do takiej sesji kilkupokoleniowej trzeba się specjalnie przygotowywać?

Wcale nie trzeba. Wszystkie cztery kobiety mają na sobie kremowe swetry i jeansy. To klasyczne ubrania, które większość z nas ma w szafie. Wyglądają one zawsze dobrze i ponadczasowo. Wystarczy je zabrać ze sobą plus pozytywne nastawienie i dobry humor.

wnuczka skaczę na babcię
babcia przytula wnuczkę

Sesja pokoleniowa – idealny prezent na dzień babci i dziadka

Na zbliżający się wyjątkowy dzień Babci i Dziadka podaruj ukochanym wyjątkowy prezent.
Zamiast tradycyjnych upominków, dlaczego nie podarować dziadkom czegoś, co zostanie z nimi wiecznie i zawsze będzie przypominać o wspólnie spędzonych chwilach? Zamów u mnie pięknie drukowany i personalizowany voucher na sesję. Sesja pokoleniowa to nie tylko świetny pomysł, ale również wyjątkowy prezent na Dzień Babci i Dziadka.

Sesja rodzinna pokoleniowa Warszawa – miejsce na sesję

Na sesję rodzinną możemy umówić się w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. 
Mogę zaproponować Ci jedno z moich sprawdzonych miejsc plenerowych. Zabierzemy wtedy babcie i dziadka na krótki spacer. Naturalna zieleń, kwitnace kwiaty to będzie idealne tło dla Waszych rodzinnych portretów. 
Na sesję możemy umówić się także w waszym domu. Chętnie odwiedzę dom waszych dziadków, który jest pełen waszych rodzinnych wspomnień. Jeśli Wasza rodzina jest liczna spotkajmy się w wynajętym studio. 

Stwórz unikalny fotoalbum waszych rodzinnych wspomnień

Zdjęcia z sesji pokoleniowej można wykorzystać do stworzenia unikalnego albumu, który będzie prawdziwym skarbem rodzinnych wspomnień. Będziesz mogła sięgnąć po niego gdy tylko najdzie Cię ochota na wspomnienia. Taki album to nie tylko piękna pamiątka ale również dowód na to, jak ważna jest dla nas rodzina i jak piękne są te wspólne chwile.

Dlaczego warto umówić się na taką sesje pokoleniową z babcią lub prababcią?

Bo czas pędzi bardzo szybko i miło go chociaż na chwile zatrzymać. Która z nas nie ma miłych wspomnień z babcia?

Mi babcia kojarzy się z zapachem lawendy, najlepszymi naleśnikami, z opowiadaniem długich bajek przed snem, z beztroskimi wspólnymi wakacjami, na których zawsze można więcej niż w domu. Bo babcia zawsze pozwala na więcej. Mogłam pobrudzić się skacząc w kałuży, pójść później spać, bez długich kąpieli, jeść zawsze to co miałam ochotę

Bardzo lubię oglądać nasze wspolne zdjęcia, bez nich pamiętałam bym znacznie mniej.

Jestem pewna, że za kilka, kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt lat będzie to piękna i wzruszająca pamiątka.

Jeśli masz ochotę zatrzymać wspólne chwilę na sesji pokoleniowej w Warszawie. Napisz do mnie!

mała dziewczynka kręci się dookoła
babcia z prababcią sesja pokoleniowa
mała dziewczynka skacze na kanapie - sesja pokoleniowa
sesja mamy z córką