fbpx

Naturalna fotografia noworodkowa lifestyle – Warszawa, Pruszków

Domowe sesje noworodkowe zyskały ostatnio na popularności. Do tego stopnia, że na sesje z maluszkami zapisują się również rodzice, którzy wcześniej nawet nie myśleli o czymś takim jak fotografia noworodkowa lub byli do niej negatywnie nastawieni. Co sprawia, że zmieniają zdanie?

Kiedy po długich miesiącach oczekiwania, mały człowiek w końcu pojawia się na świecie, staje się całym naszym światem. Zdajesz sobie sprawę, że chcesz zachować wszystkie te wspólne chwile jak najdłużej w pamięci. Chcesz zatrzymać czas. Dzięki mojej fotografii noworodkowej będzie to możliwe.

sesja.noworodkowa.warszawa

Jak wygląda sesja noworodkowa w domu?

Sesje noworodkowe w zaciszu Twojego domu są zawsze spokojne, naturalne, w luźnej atmosferze, pełne prawdziwych emocji.
Podczas sesji dokumentuje wasze wspólne chwile, waszą codzienność, rytuały, relacje z rodzeństwem. Bez zbędnych dodatków, które mogą niepotrzebnie odwracać uwagę od tego co moim zdaniem najważniejsze.  Na moich fotografiach nie zabraknie na pewno maleńkich stópek, rączek, słodkich minek i grymasów, przytulania i karmienia.

sesja noworodkowa warszawa4

Czy moje mieszkanie nadaje się na domową sesję noworodkową?

Uważam, że Twój dom/mieszkanie to najodpowiedniejsze i najbezpieczniejsze miejsce na sesję noworodkową. Nowo narodzony maluch uczy się dopiero świata, który go otacza. Poznaje zapachy, zapamiętuje twarze. W domu czuje się najbezpieczniej. Dlatego dojeżdżam do ciebie i fotografuje twoją rodzinę w domowym zaciszu.

Sama sesja odbywa się w rytmie „slow”. Zazwyczaj trwa około 1,5h i jest podporządkowana noworodkowi. Podczas spotkania jest czas na przytulanie, karmienie, uspokajanie, przewijanie. Bez pośpiechu i dodatkowego stresu.

Jeśli obawiasz się, czy twoje mieszkanie nadaję się do zdjęć, mogę Cię zapewnić, że na pewno TAK. Dla stworzenia pięknych kadrów potrzebuje jedynie Ciebie i twojej rodziny. Wnętrze jest dla mnie jedynie tłem.  Jedynie brak naturalnego światła może okazać się dla mnie problemem.

Przed sesją otrzymasz ode mnie poradnik ze wskazówkami dotyczącymi doboru garderoby oraz przygotowania wnętrza waszego mieszkania. Nie ma tego dużo. Daje ci tylko kilka wskazówek jak poprawić estetykę. Nie musisz przed moim przyjściem podwijać rękawów
i myć okien.

Jeśli jednak masz obawy czy w mieszkaniu nie jest za mało światła, wyślij mi kilka zdjęć. Zobaczę wtedy twoje wnętrze i ocenię.

sesja noworodkowa warszawa 6

Kiedy najlepiej umówić się na sesję noworodkową lifestyle?

Sesję noworodkową w domu najlepiej jest przeprowadzić w pierwszych dwóch tygodniach życia dziecka. Oto kilka powodów, dlaczego ten okres jest zazwyczaj uznawany za idealny:

  1. Spokojniejszy przebieg sesji: W pierwszych dwóch tygodniach noworodki spędzają większość czasu śpiąc. Dlatego w tym czasie będzie łatwiej wykonać taką sesję, dziecko będzie wtedy spokojniejsze.
  2. Mniejsze problemy z kolką i skórą: W tym okresie noworodki rzadziej borykają się z problemami takimi jak kolka czy wysypka.
    Skóra dziecka jest jeszcze delikatna i wolna od wielu potencjalnych problemów skórnych.
  3. Brak sztywnego harmonogramu: W ciągu pierwszych dwóch tygodni noworodki jeszcze nie wypracowały sobie wyraźnego harmonogramu, co oznacza większą elastyczność w planowaniu sesji. Sesje noworodkowe najczęściej umawiam w godzinach porannych i przedpołudniowych.

W celu rezerwacji terminu na sesję noworodkową warto skontaktować się ze mną jeszcze w trakcie ciąży. Chociaż konkretny dzień sesji ustalamy tuż po narodzinach maleństwa, da to  Wam gwarancję terminu sesji. Zachęcam również do skorzystania z oferty i zakupienia pakietu sesji ciążowej oraz sesji noworodkowej.

W ofercie posiadam także reportaż z chrztu.

sesja noworodkowa warszawa 8

Fotografia noworodkowa Warszawa – już teraz umów się na waszą sesję.

Mam na imię Ola i jestem fotografem rodzinnym. Moich klientów odwiedzam w Warszawie i okolicach, chętnie też podróżuje. Moje ulubione fotografie to te, przedstawiające emocje, opowiadające historie Waszej codzienności. Najczęściej spotykam się z wami na sesjach rodzinnych, noworodkowych i ciążowych, oraz podczas spotkań okolicznościowych jak roczek lub chrzest.