Sesja noworodkowa Fresh48

Sesja noworodkowa Fresh48

Jeśli chcielibyście zachować w pamięci pierwsze wspólne chwile zaraz po narodzinach Waszego maleństwa to sesja noworodkowa fresh 48 jest właśnie dla Was. Ta naturalna sesja odbywa się jeszcze w szpitalu, pomiędzy 24-48 godziną życia dziecka.
Dzieci zmieniają się z godziny na godzinę, z dnia na dzień i dzięki takiej fotografii noworodkowej, będziecie mogli zapamiętać te chwile na długo.

Jak przebiega Fresh48 w szpitalu ?

Sesja fotograficzna trwa zazwyczaj około 60-90 minut, odwiedzam Was w godzinach wyznaczonych przez dany szpital do odwiedzin (i w godzinach kiedy jest jeszcze jasno na dworze). Sesja jest całkowicie naturalna, podporządkowana maleństwu i mamie. W trakcie naszego spotkania uchwycę dla Was pierwsze ziewnięcia, grymasy i słodkie minki, maleńkie stópki, dłonie, paluszki, pierwsze zmienianie pieluszki, karmienie. Będę obserwować wasze wspólne chwile, błysk w oku, kiedy patrzycie na Wasze maleństwo, uśmiechy i wypisane na twarzy szczęście. To jak tworzy się między Wami cudowna i wzruszająca więź.

Jak przygotować się do sesji noworodkowej Fresh48?

Do sesji wykorzystuje to co znajduję się w sali poporodowej. Będę fotografować wasze maleństwo w szpitalnym łóżeczku tzw. wanience, oraz w obrębie łóżka mamy. Warto mieć ze sobą w szpitalu, jednobarwne otulacze, białe pieluszki tetrowe, kocyki. Mama może mieć na sobie, szlafrok lub kardigan a tata jasny t-shirt lub jasną koszulę.
Przed sesją każda rodzina otrzyma ode mnie krótki przewodnik z informacjami jak najlepiej przygotować się do sesji.

Kiedy najlepiej umówić na sesje noworodkową w szpitalu?

Na sesję Warto umówić się jeszcze będąc w ciąży, podając termin porodu.
Rezerwuje sobie wtedy przybliżony czas naszego spotkania i jestem do Waszej dyspozycji po rozwiązaniu.

Jeśli podobają Ci się takie zdjęcia, zapraszam do kontaktu.

Mam na imię Ola i jestem fotografem rodzinnym. Moich klientów odwiedzam w Warszawie i okolicach, chętnie też podróżuje. Moje ulubione fotografie to te, przedstawiające emocje, opowiadające historie Waszej codzienności. Najczęściej spotykam się z wami na sesjach rodzinnych, noworodkowych i ciążowych, oraz podczas spotkań okolicznościowych jak roczek lub chrzest.

tata przytula synka
rodzina przytula się siedząc na trawie
rodzina stoi na pomoście
bracia razem się przytulają
rodzina siedzi na pomoście
mama daje buziaka synkowi
mam całuje synka i robi noski noski
tata przytula mamę
tata przytula mamę