fbpx

Sesja noworodkowa w szpitalu

Sesja noworodkowa Fresh48

Jeśli chcielibyście zachować w pamięci pierwsze wspólne chwile zaraz po narodzinach Waszego maleństwa to sesja noworodkowa w szpitalu jest właśnie dla Was. Ta naturalna sesja odbywa się jeszcze w szpitalu, pomiędzy 24-48 godziną życia dziecka.
Dzieci zmieniają się z godziny na godzinę, z dnia na dzień i dzięki takiej fotografii noworodkowej, będziecie mogli zapamiętać te chwile na długo.

Jak przebiega sesja noworodkowa w szpitalu ?

Sesja fotograficzna trwa zazwyczaj około 60-90 minut, odwiedzam Was w godzinach wyznaczonych przez dany szpital do odwiedzin (i w godzinach kiedy jest jeszcze jasno na dworze). Sesja jest całkowicie naturalna, podporządkowana maleństwu i mamie. W trakcie naszego spotkania uchwycę dla Was pierwsze ziewnięcia, grymasy i słodkie minki, maleńkie stópki, dłonie, paluszki, pierwsze zmienianie pieluszki, karmienie. Będę obserwować wasze wspólne chwile, błysk w oku, kiedy patrzycie na Wasze maleństwo, uśmiechy i wypisane na twarzy szczęście. To jak tworzy się między Wami cudowna i wzruszająca więź.

Jak przygotować się do sesji noworodkowej w szpitalu?

Do sesji wykorzystuje to co znajduję się w sali poporodowej. Będę fotografować wasze maleństwo w szpitalnym łóżeczku tzw. wanience, oraz w obrębie łóżka mamy. Warto mieć ze sobą w szpitalu, jednobarwne otulacze, białe pieluszki tetrowe, kocyki. Mama może mieć na sobie, szlafrok lub kardigan a tata jasny t-shirt lub jasną koszulę.
Przed sesją każda rodzina otrzyma ode mnie krótki przewodnik z informacjami jak najlepiej przygotować się do sesji.

Kiedy najlepiej umówić na sesje noworodkową w szpitalu?

Na sesję Warto umówić się jeszcze będąc w ciąży, podając termin porodu.
Rezerwuje sobie wtedy przybliżony czas naszego spotkania i jestem do Waszej dyspozycji po rozwiązaniu.

Jeśli podobają Ci się takie zdjęcia, zapraszam do kontaktu.

Mam na imię Ola i jestem fotografem rodzinnym. Moich klientów odwiedzam w Warszawie i okolicach, chętnie też podróżuje. Moje ulubione fotografie to te, przedstawiające emocje, opowiadające historie Waszej codzienności. Najczęściej spotykam się z wami na sesjach rodzinnych, noworodkowych i ciążowych, oraz podczas spotkań okolicznościowych jak roczek lub chrzest.