fbpx

Sesja noworodkowa – dlaczego warto się zdecydować

Na sesji noworodkowej w domu Twoje maleństwo jest bezpieczne

Sesja noworodkowa – dlaczego warto się zdecydować

Zachowaj najpiękniejsze wspólne chwile ze swoim maleństwem na naturalnej sesji noworodkowej w Waszym domu.

Twój skarb jest już na świecie, a Ty starasz się zachować wszystkie ważne momenty w pamięci? Chwile są ulotne, a wspomnienia szybko blakną? Nie musisz od razu pakować pieluch i rezerwować studia fotograficznego, żeby uwiecznić swoje maleństwo na sesji zdjęciowej. Ze mną możesz wykonać sesję noworodkową w zaciszu Twojego domu. To Wasz czas, dlatego nie pozwól go zakłócić. Dowiedz się, dlaczego warto zaprosić mnie do siebie z okazji narodzin dziecka i zarezerwuj Waszą pierwszą sesję zdjęciową.

6 powodów, dla których warto zrobić sesję noworodkową w domu:

1. Pozostań ze swoim maluszkiem w strefie komfortu

Najpiękniejsze ujęcia, jakie można uchwycić aparatem powstają tam, gdzie czujesz się dobrze. Po narodzinach dziecka dom to Wasz azyl, w którym najłatwiej o swobodę i naturalność. Na sesji noworodkowej w domu nie musisz stresować się światłami, aranżacją, fryzurą czy strojem. W każdej sytuacji – podczas wspólnej zabawy, przewijania, karmienia czy usypiania, wybiorę takie kadry, które pokażą Waszą wyjątkową relację, bliskość i niewyobrażalne szczęście.

2. Na sesji noworodkowej w domu Twoje maleństwo jest bezpieczne

Pierwsze miesiące to szczególny czas dla dziecka, ponieważ jego system odpornościowy dopiero się rozwija. Sesja noworodkowa w domu, bez konieczności odwiedzania z maluszkiem obcych miejsc, pozwala uniknąć zarazków i infekcji. Ponadto, w pierwszych tygodniach dziecko zaczyna dostrzegać otoczenie. Dom to miejsce, które maleństwo zdążyło już poznać i tutaj czuje się bezpiecznie. Nie ma więc lepszej lokalizacji dla noworodkowej sesji fotograficznej.

3. Zrób użytek z dziecięcego pokoiku

Wiem, jak to jest oczekując dziecka… kupujesz bajeczną drewnianą kołyskę, wybierasz śliczne zasłonki i urocze przytulanki, a gdy Twoje maleństwo pojawia się na świecie, nie odstępuje Cię na krok, nawet w nocy. Niespodziewanie ten piękny dziecięcy pokoik, który z takim zaangażowaniem urządzałaś, staje się wyłącznie tłem Waszego codziennego życia. Ale nic nie musi się zmarnować. Wykorzystaj to wnętrze i pozwól, że sfotografuję Twoje maleństwo w jego pierwszej kołysce – na pamiątkę.

4. To będzie Wasza wyjątkowa sesja noworodkowa

Dom to rodzinna historia. Bez względu na to, czy mieszkacie w wynajmowanym mieszkaniu, w nowym apartamentowcu, czy willi pod miastem – jest to część Waszego życia i Waszej historii. Zachowaj te chwile, bo może kiedyś będziesz wspominać to miejsce z sentymentem i opowiadać swojemu dziecku, gdzie spędziło pierwsze lata swojego życia. Zdjęcia w Waszym domu nie będą sztampowe, jak w kolorowych magazynach, lecz oryginalne i wyjątkowe, takie jak Wy.

5. Nie pakuj całej wyprawki, to ja przyjadę z aparatem do Was

W pierwszych miesiącach, każde wyjście z dzieckiem z domu, to wielka wyprawa. Musisz spakować pieluszki tetrowe, pampersy, kremy, ubranka na zmianę, smoczki, a czasem i butelki… Lista potrafi nie mieć końca. Zapomnij o tym i niech sesja noworodkowa będzie przyjemnym doświadczeniem. Jeśli zaprosisz mnie do siebie, wszystkie potrzebne akcesoria do pielęgnacji maleństwa będziesz miała w każdej chwili pod ręką. Bez stresu, że mogłaś zapomnieć czegoś z domu.

6. Sesja noworodkowa dostosowana do Twojego maluszka

Podczas sesji noworodkowej w Twoim domu, to Ty ustalasz reguły. Jeśli Twoje maleństwo będzie zmęczone albo będziesz chciała nakarmić je poza obiektywem aparatu, zrobimy przerwę i będziemy kontynuować, gdy będziecie na to gotowi. Dostosuję się do Was i rozkładu Waszego dnia, abyście mieli pełen komfort podczas naszego spotkania. W takich okolicznościach zdjęcia po prostu muszą wyjść pięknie.
Jeśli i Ty chcesz zrobić swojemu dziecku wspaniały prezent i zatrzymać Wasze pierwsze wspólne chwile na profesjonalnych fotografiach, skontaktuj się ze mną i już dzisiaj zarezerwuj termin sesji noworodkowej w Twoim domu.

Podoba Ci się taka naturalna sesja noworodkowa? Napisz do mnie i zapytaj o dostępne terminy Twojej sesji noworodkowej!