Marta – reportaż z Chrztu Warszawa

Muszę się Wam pochwalić, że w ciągu ostatniego roku sfotografowałam ponad 20 dzieci w dniu ich Chrztu.Ciesze się, że mogę Wam towarzyszyć we wszystkich ważnych momentach Waszego życia, również podczas Chrztu.

Z rodzicami Marty spotkaliśmy się już po raz 3. Pierwszy raz podczas sesji ciążowej, drugi raz gdy Marta skończyła 4 miesiące i teraz trzeci raz podczas ceremonii Chrztu.

Reportaż z Chrztu rozpoczęliśmy od przygotowań w domu. To chyba moja ulubiona część reportażu. Podczas mojej pracy w tym dniu staram się być dla Was niewidoczna, obserwując was i fotografując Wasze naturalne uśmiechy, gesty, spojrzenia. Dzięki temu, nie czujecie się moją obecnością skrepowani co przekłada się na piękne naturalne kadry.

Ceremonia Chrztu miała miejsce w pięknym kościele na Warszawskim Bemowie, natomiast uroczysty obiad odbył się w restauracji Krasnodwór.

Rodzice Marty po otrzymaniu zdjęć tak napisali:

„…zdjęcia są niesamowite i myślimy że po latach będą genialna pamiątką. Super wyszły zdjęcia z reportażu, niepowtarzalne ujęcia. Dziękujemy też za profesjonalizm i spokój w takim stresujące dla nas dniu🙂Będziemy Cię polecać znajomym i pewnie sami jeszcze się zgłosimy przy kolejnej okazji”

tata przytula synka
rodzina przytula się siedząc na trawie
rodzina stoi na pomoście
bracia razem się przytulają
rodzina siedzi na pomoście
mama daje buziaka synkowi
mam całuje synka i robi noski noski
tata przytula mamę
tata przytula mamę