fbpx

Marta – reportaż z Chrztu Warszawa

Marta- reportaż z chrztu Warszawa

Muszę się Wam pochwalić, że w ciągu ostatniego roku sfotografowałam ponad 20 dzieci w dniu ich Chrztu. Ciesze się, że mogę Wam towarzyszyć we wszystkich ważnych momentach Waszego życia, również podczas Chrztu.

Z rodzicami Marty spotkaliśmy się już po raz 3. Pierwszy raz podczas sesji ciążowej, drugi raz gdy Marta skończyła 4 miesiące i teraz trzeci raz podczas ceremonii Chrztu.

Reportaż z Chrztu rozpoczęliśmy od przygotowań w domu. To chyba moja ulubiona część reportażu. Podczas mojej pracy w tym dniu staram się być dla Was niewidoczna, obserwując was i fotografując Wasze naturalne uśmiechy, gesty, spojrzenia. Dzięki temu, nie czujecie się moją obecnością skrepowani co przekłada się na piękne naturalne kadry.

Ceremonia Chrztu miała miejsce w pięknym kościele na Warszawskim Bemowie, natomiast uroczysty obiad odbył się w restauracji Krasnodwór.

Rodzice Marty po otrzymaniu zdjęć tak napisali:

„…zdjęcia są niesamowite i myślimy że po latach będą genialna pamiątką. Super wyszły zdjęcia z reportażu, niepowtarzalne ujęcia. Dziękujemy też za profesjonalizm i spokój w takim stresujące dla nas dniu🙂Będziemy Cię polecać znajomym i pewnie sami jeszcze się zgłosimy przy kolejnej okazji”

Jeśli planujesz Chrzest swojego dziecka, napisz do mnie i zapytaj o dostępne terminy.