fbpx

Letnia sesja rodzinna Warszawa – Ty też możesz mieć takie zdjęcia

tata trzyma dziecko do góry nogami

Mam do Ciebie pytanie.

Ile wspólnych, waszych rodzinnych zdjęć masz z tego lata?

Do ilu z nich będziesz mogła wrócić za miesiąc, a może za rok?

 

Może jesteś mamą, która fotografuje wszystkich w około, zapominając o sobie? A może twoja komórka pęka w szwach od zdjęć twoich pociech, na których Ciebie nie ma? Być może po prostu chciałabyś nie myśleć o tym, żeby znów mówić mężowi “stań z dziećmi do zdjęcia”, tylko w zamian wyluzować się i cieszyć chwilą. Pozwolić, aby to profesjonalny fotograf zajął się utrwaleniem waszych wspólnych momentów.

mały chłopiec biegnie po trawie
dwóch braci biegnie po trawie

Chciałam ci opowiedzieć jak wygląda letnia sesja rodzinna w plenerze w moim wykonaniu i przekonać, że ty też możesz mieć takie zdjęcia.

Przed sesją zachęcam Cie do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jak wolisz. Omówimy najważniejsze punkty sesji, odpowiem na twoje pytania. Prześlę Ci także kwestionariusz osobowy. To kilka pytań, które wysyłam zawsze moim klientom, a które pomagają mi później podczas samej sesji zdjęciowej.

Przed naszym spotkaniem wysyłam Ci także przewodnik jak przygotować się do sesji, w co możesz się ubrać. Nie chce, żebyś stresowała się takimi rzeczami jak strój. Dzięki moim wskazówką łatwo wybierzesz to w czym będziecie się dobrze czuć i w czym dobrze będziesz wyglądać.

Następnie wybieramy wspólnie miejsce na letnią rodzinną sesję. Może to być zieleń z dala od tłumów na obrzeżach miasta, park w Warszawie (są takie, gdzie nie jest tłoczno). Może też być plaża nad Wisłą lub leśne ścieżki w lesie pod Warszawą. 

 

Jak Wygląda sama letnia sesja rodzinna?

 

W umówionym dniu spotkamy się tuż przed zachodem słońca. Słońce jest wtedy nisko nad horyzontem i przybiera złocistą barwę dając miękkie i ciepłe światło. Idziemy wspólnie na spacer, chwilę rozmawiamy. Poznajemy się bliżej, dzieci oswajają się ze mną i z moim aparatem.

Podczas sesji cały czas delikatnie wam podpowiadam co możecie wspólnie robić, wymyślam gry i zabawy. Nie musisz się stresować, że nie będziesz wiedziała co robić, jak stanąć. Moją rolą jest zapewnienie odpowiedniej atmosfery, oraz prowadzenie sesji tak, żeby wasza sesja była fajną przygodą. Macie się dobrze bawić. Dzięki temu z sentymentem będziecie wracać do tych właśnie momentów.

W trakcie naszego spotkania wyłapuje wasze magiczne momenty, ulotne sekundy. Na moich fotografiach znajdą się portrety radosnych dzieciaków, spoconych często od szaleństw. Wasze wspólne rodzinne ujęcia, na których tata podrzuca w górę jedno dziecko. Drugie w tym czasie obejmuje pulchnymi rączkami szyję mamy. Wspólne całusy i przytulasy oraz wiele zwariowanych wspólnych aktywności.

 

Sama sesja trwa zazwyczaj około godziny. Tyle czasu zazwyczaj wystarcza mi na złapanie najpiękniejszych kadrów oraz na utrzymanie zainteresowania wśród najmłodszych.

Jeśli chciałabyś mieć profesjonalne zdjęcia waszej całej rodziny, naturalne, na których uchwycone są emocje, wasza bliskość i radość to taka sesja jest właśnie dal Ciebie. Będziesz mogła wracać do tych chwil przeglądając album, który po sesji dla Ciebie zaprojektuje. Być może przy Wigilijnej kolacji wspólnie z rodziną usiądziesz i będziesz wspominać tą letnią rodzinną sesję.

tata podnosi synka
chłopiec biegnie

Napisz do mnie i zapytaj o dostępne terminy.

Zapraszam Cię także do obejrzenia krótkiej relacji z tej właśnie sesji. W zakładce O MNIE znajdziesz krótką relację właśnie z tej sejsi. 

tata trzyma dziecko do góry nogami
tata przytula synka
mama przytula synka
rodzina stoi razem na łące
mama robi dziecku samolot

Letnia sesja rodzinna Warszawa