Trzy powody dla których powinnaś zdecydować się na sesję ciążową

Wiele z Nas, kobiet w ciąży, może mieć wątpliwości co do fotografowania siebie i swojego ciała w ciąży. Świetnie to rozumiem, ponieważ sama będąc dwa razy w ciąży czułam się mało atrakcyjnie. Nasze ciało się zmienia i nie zawsze wygląda tak jakbyśmy chciały. Do tego być może obawiasz się, że podczas sesji ciążowej będziesz w centrum uwagi i będziesz musiała pozować.

Chciałabym Ci podać 3 powody, dla których powinnaś się na taką sesję zdecydować:

 

  • Po pierwsze twoje ciało się zmienia i ma do wykonania wspaniałe zadanie. W twoim ciele rozwija się nowy człowiek, a twoje serce dosłownie bije dla Dwojga. Dla mnie jest to niesamowite, że ciało kobiety ma taką moc i może podtrzymać życie dwojga ludzi.  To jest powód dla którego warto zatrzymać w kadrze to jak ono wygląda i jak się w tym czasie zmieniło.
  • Po drugie wraz z pojawieniem się dziecka zmieni się twoje życie. Wszystko jedno czy jest to twoje pierwsze, trzecie czy piąte dziecko. Wraz z pojawieniem się nowego członka rodziny zmieni się dosłownie wszystko. Oczywiście zmiana będzie na lepsze, ale to kim jesteście teraz powinno zostać udokumentowana.
  • Po trzecie pamięć bywa krótkotrwała i już wkrótce nie będziesz pamiętać jak to było będąc w ciąży. Moje dzieci są małe, syn ma nieco ponad 4 lata a córka 2,5 i niestety z obu ciąż mam zaledwie kilka zdjęć. Czasem próbuje sobie przypomnieć jak wyglądałam w tym czasie i  niestety nie pamiętam. Uwierz mi, że nawet jeśli nie lubisz bycia w ciąży będziesz chciała powrócić do czasu jak to było i moje fotografie ci to umożliwią.Dodatkowy czwarty powód 🙂
    Zasługujesz na to aby mieć zdjęcia w ciąży, poczujesz się dzięki temu ładnie i wyjątkowo. Mam nadzieję, że udało mi się Ciebie przekonać 🙂