oferta-sesja-rodzinna-banner

fotografia rodzinna warszawa

sesja rodzinna warszawa

plenerowa sesja rodzinna

sesja fotograficzna z dziećmi

Naturalna fotografia rodzinna lifestyle – Warszawa i okolice

Podczas sesji rodzinnej skupiam się na uchwyceniu prawdziwych momentów z waszego życia i pokazaniu was takimi jakimi jesteście. W trakcie naszej sesji nigdy nie będę was ustawiać w nienaturalnych pozach. Zamiast tego wolę spędzić z wami trochę czasu, tak aby uchwycić spontaniczny wybuch śmiechu czy naturalny uśmiech, wasze uczucia wyrażane przez proste gesty i dotyk. Dzięki temu udokumentuje waszą codzienność, wspólny czas razem, chwile do których będziecie mogli wrócić z chęcią w przyszłości. Jestem przekonana, że takie sesje rodzinne na długo zapadną w Waszej pamięci jako przyjemne doświadczenie, a zarazem pretekst do spędzenia dodatkowych kilku chwili w gronie najbliższych.

Patrząc na zdjęcie chce pamiętać zawsze moment, okoliczności, w których dane zdjęcie powstało. Dlatego tak ważne jest dla mnie, żeby moment zatrzymany na waszym zdjęciu kojarzył się z miłym doświadczeniem, z mile spędzonym czasem. Sesja rodzinna ma być dla was dobrą zabawą, a zdjęcia które podczas niej powstają pięknym dodatkiem.

Gdzie może odbyć się wasza sesja rodzinna?

Fotografie rodzinne wykonuje zarówno w waszych domach jak i w plenerze.
Jeśli czujecie się bardziej komfortowo w waszych czterech ścianach, chętnie odwiedzę was z aparatem w waszym mieszkaniu. Jeśli natomiast bardziej podobają wam się zdjęcia z plenerze podczas złotej godziny, zaproponuję wam jedno z moich kameralnych miejsc w plenerze.

Jeśli nie jesteście zdecydowani, które miejsce na fotografię rodzinną jest dla was najbardziej odpowiednie, zajrzyjcie do zakładki pytania i odpowiedzi, która pomoże wam zdecydować. Tam podpowiadam osobom planującym sesje rodzinne na co zwrócić uwagę wybierając scenerię oraz przygotowując się do samej sesji. Co bardzo ważne, na sesje rodzinne warto zakładać odzież schludną, ale wygodną. Taką, która nie krępuje ruchów i nie ogranicza Waszej naturalnej ekspresji.

oferta_sesja-rodzinna-8
oferta-sesja-rodzinna

Fotografia rodzinna jako uzupełnienie innych sesji

Fotografia rodzinna często stanowi uzupełnienie innych sesji zdjęciowych. Okazję do wspólnych rodzinnych zdjęć chętnie wykorzystują rodzice, umawiający sesje noworodkowe oraz zamawiający reportaż z Chrztu. Doskonałym pretekstem do niezwykle osobistej i intymnej sesji rodzinnej jest także sesja ciążowa.

Fotografia rodzinna Warszawa – już teraz umów się na waszą sesję.

oferta-sesja-rodzinna

Wykonuję również sesje ciążowe, sesje noworodkowe, reportaże z chrztu oraz inne sesje okolicznościowe.

oferta-sesja-rodzinna

Mam na imię Ola i jestem fotografem rodzinnym. Moich klientów odwiedzam w Warszawie i okolicach, chętnie też podróżuje. Moje ulubione fotografie to te, przedstawiające emocje, opowiadające historie Waszej codzienności. Najczęściej spotykam się z wami na sesjach rodzinnych, noworodkowych i ciążowych, oraz podczas spotkań okolicznościowych jak roczek lub chrzest.