oferta-sesja-ciazowa-glowne

fotografia noworodkowa warszawa

sesja noworodkowa warszawa

sesje noworodkowe warszawa

sesja noworodkowa lifestyle

Naturalna fotografia noworodkowa lifestyle – Warszawa i okolice

Kiedy po długich miesiącach oczekiwania, mały człowiek w końcu pojawia się na świecie i staje się całym waszym światem zdajecie sobie sprawę, że chcecie zachować wszystkie te wspólne chwile jak najdłużej w pamięci. Dzięki mojej fotografii noworodkowej będzie to możliwe. Dzięki mojej fotografii noworodkowej będzie to możliwe.

Jak wygląda sesja noworodkowa w domu?

Sesje noworodkowe w zaciszu waszego domu są zawsze spokojne, naturalne, w luźnej atmosferze, pełne prawdziwych emocji. Podczas sesji dokumentuje wasze pierwsze wspólne chwile, waszą codzienność, rytuały, relacje z rodzeństwem. Bez zbędnych dodatków, które mogą niepotrzebnie odwracać uwagę od tego co moim zdaniem najważniejsze.  Na moich fotografiach nie zabraknie na pewno maleńkich stópek, rączek, pierwszych uśmiechów, przytulanie, karmienie.

Czy moje mieszkanie nadaje się na domową sesję noworodkową?

Uważam, że wasz dom/mieszkanie to najbardziej odpowiednie i najbezpieczniejsze miejsce na sesję noworodkową. Dlatego właśnie dojeżdżam do was i fotografuje was w waszym domowym zaciszu. Jeśli obawiacie się, że wasze mieszkanie może się nie nadawać, mogę was zapewnić, że do powstania pięknych fotografii potrzebuję jedynie was oraz trochę naturalnego światła z okna.  Fotografując skupiam się przede wszystkim na was i na waszych emocjach, nie na tle. Przed każdą sesją otrzymujecie ode mnie poradnik ze wskazówkami dotyczącymi doboru garderoby oraz przygotowania wnętrza waszego mieszkania.

oferta_sesja-ciazowa-2
oferta_sesja-ciazowa-3

Kiedy najlepiej umówić się na sesję noworodkową lifestyle?

W celu rezerwacji terminu na sesję noworodkową warto skontaktować się ze mną jeszcze w trakcie ciąży. Chociaż konkretny dzień sesji ustalamy tuż po narodzinach maleństwa, da to  Wam gwarancję terminu sesji. Zachęcam również do skorzystania z oferty i zakupienia pakietu sesji ciążowej oraz sesji noworodkowej.

W ofercie posiadam także reportaż z chrztu.

Fotografia noworodkowa Warszawa – już teraz umów się na waszą sesję.

Mam na imię Ola i jestem fotografem rodzinnym. Moich klientów odwiedzam w Warszawie i okolicach, chętnie też podróżuje. Moje ulubione fotografie to te, przedstawiające emocje, opowiadające historie Waszej codzienności. Najczęściej spotykam się z wami na sesjach rodzinnych, noworodkowych i ciążowych, oraz podczas spotkań okolicznościowych jak roczek lub chrzest.