fotografia ciążowa warszawa
sesja ciążowa warszawa
sesje ciążowe warszawa
sesja ciążowa lifestyle

Naturalna fotografia noworodkowa lifestyle – Warszawa i okolice


Kiedy po długich miesiącach oczekiwania, mały człowiek w końcu pojawia się na świecie i staje się całym waszym światem zdajecie sobie sprawę, że chcecie zachować wszystkie te wspólne chwile jak najdłużej w pamięci. Dzięki mojej fotografii noworodkowej będzie to możliwe. Dzięki mojej fotografii noworodkowej będzie to możliwe.

 

Jak wygląda sesja noworodkowa w domu?

Sesje noworodkowe w zaciszu waszego domu są zawsze spokojne, naturalne, w luźnej atmosferze, pełne prawdziwych emocji. Podczas sesji dokumentuje wasze pierwsze wspólne chwile, waszą codzienność, rytuały, relacje z rodzeństwem. Bez zbędnych dodatków, które mogą niepotrzebnie odwracać uwagę od tego co moim zdaniem najważniejsze.  Na moich fotografiach nie zabraknie na pewno maleńkich stópek, rączek, pierwszych uśmiechów, przytulanie, karmienie.

 

Czy moje mieszkanie nadaje się na domową sesję noworodkową?

Uważam, że wasz dom/mieszkanie to najbardziej odpowiednie i najbezpieczniejsze miejsce na sesję noworodkową. Dlatego właśnie dojeżdżam do was i fotografuje was w waszym domowym zaciszu. Jeśli obawiacie się, że wasze mieszkanie może się nie nadawać, mogę was zapewnić, że do powstania pięknych fotografii potrzebuję jedynie was oraz trochę naturalnego światła z okna.  Fotografując skupiam się przede wszystkim na was i na waszych emocjach, nie na tle. Przed każdą sesją otrzymujecie ode mnie poradnik ze wskazówkami dotyczącymi doboru garderoby oraz przygotowania wnętrza waszego mieszkania.

 

Kiedy najlepiej umówić się na sesję noworodkową lifestyle?

W celu rezerwacji terminu na sesję noworodkową warto skontaktować się ze mną jeszcze w trakcie ciąży. Chociaż konkretny dzień sesji ustalamy tuż po narodzinach maleństwa, da to  Wam gwarancję terminu sesji. Zachęcam również do skorzystania z oferty i zakupienia pakietu sesji ciążowej oraz sesji noworodkowej.

W ofercie posiadam także reportaż z chrztu.

Fotografia noworodkowa Warszawa – już teraz umów się na waszą sesję.

 

 

naturalna fotografia ciążowa
fotografia ciążowa
sesja ciążowa