fotografia ciążowa warszawa
sesja ciążowa warszawa
sesje ciążowe warszawa
sesja ciążowa lifestyle

Naturalna fotografia ciążowa lifestyle – Warszawa i okolice


Fotografując Was podczas sesji ciążowej skupiam się przede wszystkim na waszej codzienności, waszej bliskości, uczuciach. Chcę zachować dla was jak najwięcej wspomnień z okresu związanego z oczekiwaniem na przyjście waszego maleństwa. Wspomnień nie tylko związanych z brzuszkiem ale przede wszystkim przedstawiających was, wasze życie, wasz dom. Moje sesje ciążowe są zawsze wyluzowane, naturalne, spontaniczne.
Dodatkowo, z racji tego, że sama dwukrotnie byłam w ciąży, wiem jak ważne jest pokazanie przyszłej mamy w  jak najbardziej kobiecy sposób. Dlatego w mojej fotografii ciążowej nie zabraknie zdjęć samej przyszłej mamy, tak aby i ona poczuła się pięknie, kobieco i wyjątkowo.

 

Sesja ciążowa – miejsce

Na sesję zdjęciową możemy umówić się w waszym domu/mieszkaniu. Jeśli podobają wam się naturalne, luźne kadry, zaproście mnie do waszego świata. Chętnie sfotografuje was z przyszłym rodzeństwem, z czworonożnymi przyjaciółmi w otoczeniu, w którym czujecie się najswobodniej.

Jako alternatywę, mogę zaproponować wam jedno z moich sprawdzonych plenerowych miejsc na terenie Warszawy. Chętnie spotkam się  z Wami również w waszych ulubionych miejscach. Zaproście mnie na spacer po lesie, po parku lub po jednej z warszawskich plaż.

 

Kiedy najlepiej umówić się na sesję ciążową lifestyle?

Najlepszy termin na sesję ciążową jest między 7 a 8 miesiącem. Jest to oczywiście termin umowny, wszystko tak naprawdę zależy od tego jak przebiega twoja ciąża. Proponuje jednak nie zostawiać tego na ostatni moment. W 9 miesiącu czujecie się już często bardziej zmęczone, spuchnięte, myślicie jedynie o rozwiązaniu. Dodatkowo warto nie odwlekać tego ponieważ czasem zdarza się, że maleństwo pojawia się na świecie wcześniej niż zaplanowane.

 

Zachęcam do zakupienia pakietu sesji ciążowej oraz sesji noworodkowej.

Fotografia ciążowa Warszawa – już teraz umów się na waszą sesją.

 

 

naturalna fotografia ciążowa
fotografia ciążowa
sesja ciążowa