Jestem zdecydowanie lepsza w robieniu zdjęć niż pisaniu o sobie , ale skoro tu zaglądasz domyślam się, że interesuje cię także kim jestem. Z natury jestem osobą spokojną, zdystansowaną, pozytywnie nastawioną do życia. Uwielbiam ludzi, lubię z nimi przebywać, rozmawiać, żartować….Robienie zdjęć to dla mnie podwójna przyjemność…poznaje wielu cudownych ludzi i i fotografuję ich.

Lubię spędzać czas na powietrzu, spacerując, biegając, bawiąc się z dziećmi, których mam dwójkę. To dzięki nim rozpoczęłam swoją przygodę z fotografią i to one są dla mnie największą inspiracją. Dokumentowanie naszego życia, wspólnych chwil, tak żeby pozostały w pamięci na zawsze to dla mnie największy motor do działania. Fotografując chce uchwycić wszystko. Wieczorami, jak pewnie większość z Was relaksuje się przy książce lub ulubionym serialu.

W swoich fotografiach staram się uchwycić codzienność, krótkie momenty waszego życia, które jak puzzle tworzą waszą wyjątkową historię.
Klienci mówią mi często , że sesje ze mną są wyjątkowe. Zawsze jest na nich luźna atmosfera, śmiechy i wygłupy. Dla wszystkich…..