ola-nguyen-o-mnie

Zdecydowanie lepiej wychodzi mi robienie zdjęć niż pisanie o sobie , ale skoro mamy się spotkać powiem Wam kilka słów o sobie.

Jestem mamą trójki maluchów, lubię spędzać czas na powietrzu, spacerując, biegając, bawiąc się z moimi dziećmi. To zresztą  dzięki nim rozpoczęłam swoją przygodę z fotografią i to one są dla mnie największą inspiracją.

Dzień zaczynam od kawy, często praktykuje jogę, na śniadanie jem zawsze owsiankę.

Na długo zanim zostałam fotografem rodzinnym zrobiłam sobie roczną przerwę w studiach pracując jako au pair w przepięknym Fryburgu . Potem przez wiele lat pracowałam w korporacji, przechodząc przez różne działy i stanowiska… Teraz łączę te wszystkie umiejętności prowadząc własną działalność fotograficzną.

Jestem wrażliwą optymistką. Bardzo łatwo się wzruszam i długo przeżywam emocje.

Dlaczego  fotografia rodzinna?

Bo to właśnie ten rodzaj fotografii,  który najlepiej oddaje Wasze życie codzienne . Wspomnienia to coś więcej niż sztuczny, wypolerowany photoshopem uśmiech do zdjęcia. Fotografia rodzinna to zatrzymana w kadrze historia waszej miłości, bliskości, tego co lubicie robić razem . To wspólne wygłupy, łaskotanie, całowanie jednym słowem radość z bycia razem i….. ja to Wasze spontaniczne i naturalne zachowanie uchwycę.

Zapraszam Was do obejrzenia jak wygląda moja praca.

Mam na imię Ola i jestem fotografem rodzinnym. Moich klientów odwiedzam w Warszawie i okolicach, chętnie też podróżuje. Moje ulubione fotografie to te, przedstawiające emocje, opowiadające historie Waszej codzienności. Najczęściej spotykam się z wami na sesjach rodzinnych, noworodkowych i ciążowych, oraz podczas spotkań okolicznościowych jak roczek lub chrzest.