reportaż z chrztu warszawa
zdjęcia chrzest warszawa
fotograf chrzest warszawa

Reportaż z Chrztu – Warszawa i okolice


Chrzest Święty to niewątpliwie jeden z ważniejszych dni w życiu wszystkich, którzy mają dzieci. To także okazja do świętowania w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół oraz możliwość spotkań wielopokoleniowych.

Ten dzień jest zawsze pełen emocji, pięknych momentów.  Często niestety się zdarza, że z powodu natłoku wydarzeń w tym dniu, nie udaje się wam wiele zapamiętać z tego wydarzenia. Dlatego warto zdecydować się na profesjonalny reportaż z Chrztu.

 

Jak wygląda moja praca w dniu reportażu z Chrztu?

Najczęściej spotykam się z wami podczas przygotowań do ceremonii. Dzięki temu mogę uchwycić was w naturalnym otoczeniu, w waszym domu wśród bliskich wam osób. To wtedy powstają najczęściej najpiękniejsze rodzinne kadry.
To także moment na sfotografowanie przygotowania się, ubierania, wszystkich detali, które są nierozerwalną częścią waszej historii w tym dniu.

Następnie udaje się z wami do kościoła, gdzie towarzysze wam podczas mszy oraz później na przyjęcie.
Podczas tego dnia jestem dla was niewidoczna. Obserwuje was i dokumentuje ważne momenty, gesty, spojrzenia. Moje reportaże z chrztu są zawsze pełne bliskości i emocji.

 

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować termin?

Najbezpieczniej zarezerwować termin dla reportażu z minimum dwumiesięcznym wyprzedzeniem jeśli chce się mieć gwarancję mojej dostępności. Nie w każdą niedzielę jestem do dyspozycji.

W celu rezerwacji terminu pobieram zadatek 200 zł.
Wszystkie zdjęcia, które przekazuje poddane są obróbce graficznej. nie przekazuje zdjęć w formacie RAW.

Wykonuje również reportaże z innych uroczystości, urodzin, a także sesje ciążowe, sesje noworodkowe czy fotografię rodzinną. Cena i charakrer mojej pracy będzie zbliżony do reportażu z chrztu.

Reportaż z Chrztu Warszawa – już teraz zarezerwuj termin

 

 

zdjęcia z chrztu warszawa